Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Theme
hr: Tema

en: Media
hr: Mediji

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Black
hr: Crna

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
