Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Theme
hu: Smink

en: Media
hu: Média

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: Silver
hu: Ezüst

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Black
hu: Fekete

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak
