Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content types
id: Jenis konten

en: Theme
id: Tema

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: Black
id: Hitam

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
