Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Theme
is: Þema

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Black
is: Svartur
