Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Theme
it: Tema

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Black
it: Nero

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate
