Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Theme
ja: テーマ

en: Media
ja: メディア

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Black
ja: ブラック

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
