Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Media
km: មេឌៀ

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: Black
km: ខ្មៅ

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ
