Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Black
ku: ڕەش

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
