Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Theme
lt: Tema

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Black
lt: Juoda

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
