Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Theme
mn: Загвар

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
