Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
