Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Theme
nl: Thema

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Black
nl: Zwart

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
