Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Theme
oc: Tèma

en: Media
oc: Mèdia

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Black
oc: Negre

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
