Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Theme
ru: Тема

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: Silver
ru: Серебристый

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Black
ru: Чёрный

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах
