Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Media
sk: Médiá

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Black
sk: Čierna

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
