Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Theme
sv: Tema

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: Black
sv: Svart

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
