Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Theme
ta: தீம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Black
ta: கருப்பு

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்
