Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Theme
vi: Sắc thái

en: Media
vi: Phương tiện

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Black
vi: Đen

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
