Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Theme
cy: Thema

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Black
cy: Du
