Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Theme
es: Tema

en: Media
es: Multimedia

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: Silver
es: Plata

en: Autoplay
es: Auto reproducir

en: Black
es: Negro

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
