Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Theme
et: Teema

en: Media
et: Meedia

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Black
et: Must

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
