Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Theme
eu: Tema

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: Black
eu: Beltza

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
