Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Theme
fa: پوسته

en: Media
fa: رسانه

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Black
fa: سیاه

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
