Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Theme
fi: Teema

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Black
fi: Musta

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
