Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Theme
gl: Tema

en: Media
gl: Medios

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Black
gl: Negro

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas
