Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Silver
kn: ಬೆಳ್ಳಿ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು
