Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Theme
pl: Skórka

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Black
pl: Czarny

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
