Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Theme
pt: Tema

en: Media
pt: Mídia

en: Visibility settings
pt: Configurações de visibilidade

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: Black
pt: Preto

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
