Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Theme
ro: Temă

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Black
ro: Negru

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate
