Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Media
th: สื่อ

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: Black
th: สีดำ

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
