Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Silver
ug: كۈمۈشرەڭ

en: Black
ug: قارا

en: Default volume
ug: دەسلەپكى ئاۋاز
