Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Theme
uk: Тема

en: Media
uk: Медіа

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Silver
uk: Срібло

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Black
uk: Чорний

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки
