Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Theme
ar: حلة

en: Media
ar: ميديا

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Black
ar: أسود

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
