Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
