Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Theme
ca: Tema

en: Media
ca: Multimèdia

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Black
ca: Negre

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades
