Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Theme
el: Θέμα

en: Media
el: Μέσα

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: Black
el: Μαύρο

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
