Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Theme
jv: Tema

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
