Yahoo! Webplayer (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Theme
lv: Tēma

en: Media
lv: Multivide

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Black
lv: Melns

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
