Yahoo! Webplayer (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Theme
tr: Tema

en: Media
tr: Medya

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Black
tr: Siyah

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar
