ZON Demo Module 3 (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: API Key
lt: API raktas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
