ZON Demo Module 3 (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Country
nl: Land

en: API Key
nl: API-sleutel

en: configure
nl: instellen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
