ZON Demo Module 3 (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: API Key
pl: Klucz API

en: configure
pl: konfiguruj

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
