ZON Demo Module 3 (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Country
be: Краіна

en: API Key
be: Ключ API

en: configure
be: змяніць настройкі

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
