ZON Demo Module 3 (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Country
fr: Pays

en: API Key
fr: Clé d'API

en: configure
fr: configurer

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations
