ZON Demo Module 3 (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Country
sk: Krajina

en: API Key
sk: API Kľúč

en: configure
sk: konfigurácia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
