Zebilla (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: User 1
da: Bruger 1

en: User 2
da: Bruger 2

en: User 3
da: Bruger 3

en: User 4
da: Bruger 4

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Second sidebar
da: Andet sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Navigation bar
da: Navigationsbjælke

en: Highlighted content
da: Fremhævet indhold
