Zebilla (7.x-1.0) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Comments
fy: Reaksjes

en: Search
fy: Sykje

en: Add new comment
fy: Nije reaksje tafoegje
