Zebilla (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: User 1
hu: Felhasználói 1

en: User 2
hu: Felhasználói 2

en: User 3
hu: Felhasználói 3

en: User 4
hu: Felhasználói 4

en: User 5
hu: Felhasználói 5

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Navigation bar
hu: Navigációs sáv

en: Highlighted content
hu: Kiemelt tartalom

en: Twitter Username
hu: Twitter felhasználónév

en: Facebook Username
hu: Facebook felhasználónév

en: Set a custom title or leave empty to hide.
hu: Egyedi cím beállítása. Üresen hagyva elrejti.

en: Enter your Twitter username or leave empty to hide.
hu: Twitter felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: Enter your Facebook username or leave empty to hide.
hu: Facebook felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: LinkedIn Username
hu: LinkedIn felhasználónév

en: Enter your LinkedIn username or leave empty to hide
hu: LinkedIn felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.

en: Google Plus Username
hu: Google Plus felhasználónév

en: Enter your Google Plus username or leave empty to hide.
hu: Google Plus felhasználónév megadása. Üresen hagyva elrejti.
