Zebilla (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
