Zebilla (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse
